۲۷ خرداد ۱۴۰۳
لوگو بانک ملت
تامین سرمایه بانک ملت

سفر به دنیای جذاب سرمایه‌گذاری با حداقل سرمایه‌ در صندوق «اوج ملت»

سرمایه گذاری در صندوق اوج ملت

امکان سرمایه‌گذاری در صندوق اوج ملت، به عنوان نقدشونده‌ترین و معتبرترین صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کشور، فقط با ۱۰۰ هزار تومان (معادل یک واحد سرمایه گذاری) فراهم ‌شد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، صندوق‌های با درآمد ثابت، نوعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری هستند که اصلی‌ترین هدف‌شان حفظ اصل سرمایه و پرداخت بازدهی نسبتاً ثابت و پیش‌بینی‌شده می‌باشد. صندوق با درآمد ثابت «اوج ملت»، یکی از انواع این صندوق‌های سرمایه‌گذاری است که به عنوان بزرگترین صندوق با درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت، مفتخر است که میزبان سرمایه‌گذاران با هر میزان مبلغ سرمایه‌گذاری باشد.

بنابراین برای سرمایه گذاری در صندوق «اوج ملت» نیازی نیست که حتما پول زیادی برای سرمایه‌گذاری داشته باشید؛ چرا که حداقل سرمایه‌گذاری در صندوق سرمایه‌گذاری اوج ملت از ۱۰ واحد (معادل یک میلیون تومان) به یک واحد (معادل ۱۰۰ هزار تومان) تغییر یافت. بنابراین سرمایه‌گذاران می‌توانند از مبلغ ۱۰۰ هزارتومان تا هر مبلغی که تمایل داشته‌باشند در صندوق مذکور سرمایه‌گذاری نموده و سود مطمئن و بدون ریسک دریافت نمایند.

صندوق اوج ملت به عنوان یکی از ده صندوق برتر با درآمد ثابت، معتبرترین و نقدشونده‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری کشور است که علاوه بر پرداخت سود بدون نرخ شکست و معاف از مالیات، امکان اخذ گواهی تمکن مالی و امکان توثیق واحدهای سرمایه‌گذاری جهت دریافت تسهیلات بانکی را نیز برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌نماید.

گفتنی است صندوق با درآمد ثابت اوج ملت، همراه با برخورداری از ضمانت نقدشوندگی بانک ملت، سود %۲۳.۵ اسمی (معادل %۲۶.۲ موثر) را به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌نماید.

برای شروع سفر به دنیای جذاب سرمایه‌گذاری، با ثبت نام در سامانه فراسود ملت به صورت غیرحضوری و یا با مراجعه به شعب بانک ملت در سراسر کشور به صورت حضوری اقدام نمایید.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =